MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14088410
nr 1408 8410
Fåtölj
Fällbar, 1970-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:21:39
100 kr
300 kr
400 kr